Hydra Facial

Cilt tipine uygun ve doğru temizlik, çevresel faktörler ve stres yüzünden yıpranmış ve hasar görmüş bir cilt için oldukça önemlidir. Hydrafacial, özel bir teknoloji ile geliştirilmiş profesyonel bir cilt bakım sistemidir. Bu işlemde kullanılan “ vortex ” teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmaktadır.

Adım 1 : Tahriş Edici Olmayan Temizlik
Ciltteki ölü deriyi temizlemek ve uzaklaştırmaya yardımcı olmak için AHA (alfa hidroksi asitler) içeren ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda su tutma özelliğine sahip olduğu için cildin en derin tabakalarından itibaren nemlendirme sağlar. AHA Solüsyon akne ve akne izlerinde etkilidir ve düzenli kullanıldığında gözle görülür sonuçlar ortaya çıkarır.

Adım 2: T-Zone Yoğun Bakımı
Özellikle akne ve sivilce uygulamalarında etkin bir bakım ürünü olan BHA (beta hidroksi asit) bileşeni yağda kolayca çözüldüğü için gözeneklere kolayca ulaşarak burada birikmiş yağı yok eder. Özellikle yağlı ve dengesiz cilt yapısı olanlar için ideal bir ürün olan BHA solüsyonunun formülündeki bileşenler sayesinde gözenekleri temizlerken ölü hücreleri de yok eder. Bu aşamada aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünümlü bir cilt yapısı hedeflenir.

Adım 3: Nem Takviyesi ile Besleme
8 çeşit bitkisel ekstratın bir araya gelmesinden oluşan karışım AHA ve BHA işlemleri sonrasında uygulanır. Nemlendirmeye yardımcı olan bitkisel karışımın cilt altına emilimi sağlanarak cilt yatıştırılır ve yumuşatılır.

Adım 4: Temizlik ve Dezenfekte Sistemi
AHA, BHA ve PHA işlemlerinden sonra, sistemden geçirilerek sistem tüpleri içindeki kalıntıların temizlenmesine ve aktif sistem temizliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Antimikrobiyal etkisiyle birlikte cilt ile uyumludur ve ciltle teması halinde cilde herhangi bir zarar vermesi ihtimali söz konusu değildir.

Konuşmayı Aç
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba 👋🏼
Sorularınız varsa Pink Art Beauty ekibi olarak yanıtlamaktan mutlulu duyarız 😊